מה לובשים בחינה הודית

 כמו בכל טקס חינה, התלבושות תופסות את עיקר האירוע, החינה ההודית עטופה בשלל תלבושות צבעוניות וסמלים בעלי משמעות מיוחדת, בחינה ההודית נגלה בגדים, תכשיטים, עיטורים ייחודים כמיטב המסורת האותנטית של הודו. 

הבגדים ההודים המסורתיים מאופיינים בסגנון ססגוני ושמח, מנצנץ, מעוטר בחוטי זהב מהודרים, רקמות ודפוסי חוט שונים. הלבוש ההודי מתאפיין בשמלות, חצאיות, חולצות ומכנסיים במגוון הדפסים ומרקמים שמאפיינים את התרבות ההודית. אחת התלבושות המסורתיות בהודו זה סארי. הסארי כולל יריעת בד מלבנית שאורכה חמישה מטרים , הנלבשת מעל חולצה וחצאית המכוסה כולה על ידי הסארי ואז הוא נעטף סביב הגוף בצורה מסורתית. 

מאפיין הודי נוסף הוא הטיקָה. זוהי הנקודה שיש להודים בין שתי העיניים. מבחינת הדת מקום זה מהווה את העין השלישית, מקור החיים והאלוהות. ההודים עושים את הנקודה בעת תפילה ונשארים איתה לכל היום כדי להזכיר לעצמם ולאחרים את האלוהות. היום ניתן למצוא את הטיקה כמדבקה שמשמשת בעיקר ליופי.

 

התלבושות שלנו בזמן הריקוד

ריקוד של אחד הלקוחות שלנו. יפה, צבעוני ופשוט מהמם. קבלו מפה רעיונות לריקוד שלכם

בגדים הודיים לחינה להשכרה

תלבושות לחינה הודית
תלבושות לחינה הודית
תלבושות לחינה הודית
תלבושות לחינה הודית

תלבושות לילדים

תלבושות לחינה הודית

 

גם לילדים ניתן למצוא את אותן התלבושות המותאמות למידותיהם הקטנים: שמלות סארי לילדות, שמלות לחינה בשלל צבעים ותכשיטים מותאמים, כובעים לבנים וכפתנים מהודרים.

לטקס החינה ההודי לרוב יגיעו האורחים לבושים במיטב התלבושות המסורתיות כבר מהבית אבל אל דאגה, גם אם אין לכם תלבושת בוודאי תגלו באירוע מגוון תלבושות מסורתיות שיעניקו לכם חוויה אותנטית של ממש. היום ישנם חברות שמציעות בגדים ותלבושות אותנטיות לחינה, הכוללות תלבושות לחתן ותלבושות לכלה, תלבושות מגוונות לנשים, תרבושים ותכשיטים מסורתיים לכלה. כמובן ישנם חבילות שמשכירות גם תפאורה, כמו אוהלים מיוחדים של החתן והכלה, כיסאות, כלים וקערות, מתוקים וקייטרינג. החבילות מגוונים ונעות בהתאם להזמנה המבוקשת. כיום בהחלט ניתן לחגוג חינה שמחה וססגונית ללא הרבה התעסקות בפרטים הקטנים.

 

Shadi Mubarak.il

הכל לחינה הודית

ראשי          טקס לחינה הודית       תלבושות             אביזרים         תכשיטים

בגדים הודיים לנשים                                    בגדים הודיים לגברים

השירות מוצע באיזור מרכז ודרוםScroll Up
Font size
Colors
WhatsApp chat